Fred Üprus

Juhatuse liige/Juhataja
fred@tartuuks.ee

Kaja Asi

Pearaamatupidaja
kaja@tartuuks.ee


Eksport / Export

Ronald Üprus

Export manager
Tel: +372 58044832
ronald@tartuuks.ee


Müügiosakond

Merike Tenno

Projektimüügijuht
Tel: +372 55588876
merike@tartuuks.ee

Martti Rebane

Projektijuht
Tel: +372 58093797
martti@tartuuks.ee

Jaanus Kala

Paigaldus- ja garantiijuht
Tel: +372 58388075
jaanus@tartuuks.ee

Sven Paabut

Projektijuht
Tel: +372 55 14 915
sven@tartuuks.ee

 
Angela Poljakov

Projektijuht
Tel: +372 58 363 705
angela@tartuuks.ee

Enar Päri

Projektijuht
Tel: +372 53 611 710
enar@tartuuks.ee

 

Tootmisosakond

Tiit Päri

Tootmisjuht
tiit@tartuuks.ee

Eve Schvalbe

Laohoidja
Tel: +372 55652303
eve@tartuuks.ee

Browse top selling WordPress Themes & Templates on ThemeForest. This list updates every week with the top selling and best WordPress Themes www.bigtheme.net/wordpress/themeforest